• Українська
  • Русский
  • Закарпатська обл., с. Шаян, вул. Котеджна 10.
  • +38 096 002 00 12
  • info@hotel-provence.com.ua

Про Шаян

Шаян

Шаян


Що треба знати про Шаян

«Шаян викликає залежність!» Цей слоган зповна відображує весь неповторний шарм і позитивну енергетику цього затишного, невеликого курорту в Закарпатті. Практично всі, хто хоч один раз побував тут, прагнуть знову повернутися, щоб заново відчути ці прекрасні емоції. Переваг справді багато, чого лише варті надзвичайно чисте гірське повітря з нотками листв’яних лісів та квітучих долин — запорука здорового сну і чудового настрою.

Чудодійна Шаянська мінеральна вода. Найближчі її аналоги — це «Боржомі» Грузія, «Віші Селестон», «Евіан ле Бен» Франція. Навіть якщо ви не захочете пройти повноцінний курс лікування шаянськими мінеральними водами — оздоровчий ефект вам гарантований, оскільки її запропонують в будь-якому місцевому кафе або ресторані.

Чудове велике озеро, де можна порибалити, покататися на човнах, катамаранах і водних гірках.

Захоплюючі прогулянки в гори, де можна збирати квіти, лікувальні трави, гриби, ягоди, фрукти та горіхи.

Кафе і ресторани, в меню яких наявні різноманітні страви — від традиційних місцевих до страв європейської кухні.

Недалеко від Шаяну знаходяться: більярд, боулінг, катання верхи на конях, дегустаційний винний підвал кращих вин Закарпаття.

Клімат в Шаяні

Оскільки Закарпаття з трьох сторін закрито горами (Карпати), клімат тут помірний, теплий. Як правило, весна і літо приходять тут місяцем раніше, а осінь і зима — місяцем пізніше порівняно з Центральною Україною. Тут не дивина в жовтні засмагати біля відкритого басейну та купатися.